
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 16 |
| Resistance | 26 Ω |
| Packaging | Reel |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Max Supply Voltage | 6 V |
| Min Supply Voltage | 2.5 V |
| -3db Bandwidth | 80 MHz |
| Max Dual Supply Voltage | 3 V |
Stock: 1684
Distributors
pcbx
Unit Price$0.43174
Ext.Price$0.43174
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.43174 | $0.43174 |
| 10 | $0.30692 | $3.06920 |
| 25 | $0.27614 | $6.90350 |
| 50 | $0.25802 | $12.90100 |
| 100 | $0.24109 | $24.10900 |
| 300 | $0.22745 | $68.23500 |
| 500 | $0.21459 | $107.29500 |
| 1000 | $0.19150 | $191.50000 |
| 3000 | $0.18124 | $543.72000 |
